Grodziska Grupa Rowerowa / Aktualności

Kolejna wyprawa już za:

Chciałoby się zaśpiewać "Gdy emocje już opadną. Jak po wielkiej bitwie kurz..." z piosenki Perfect!
3. Grodziski Maraton Rowerowy organizowany przez Grodziską Grupę Rowerową Kucharczak.com już za nami.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy ukończenia tych kameralnych ale jakże rodzinnych zawodów. Bo kolarze to jak rodzina.
Staraliśmy się jako organizatorzy "dopieścić" Was w każdym aspekcie (trasa, oprawa, atmosfera, punkty kontrolne) i mamy nadzieję, że tak się stało.

Wyznacznikiem rozpoczęcia sezonu ultramaratonów kolarskich w Polsce jest impreza organizowana przez Fundację Randonneurs Polska , która odbyła się w Pomiechówku 14 kwietnia 2018r. na dystansie 200km. Z miesiąca na miesiąc ultramaratonów kolarskich w kalendarzach organizatorów będzie coraz więcej i mówimy tutaj o dystansach od 200 km do 1000 km przy jeździe non stop.

O szlaku rowerowym dokoła Poznania mówię już sobie od 2014r. Zawsze planujemy wyprawy gdzieś z dala od domu a zapominamy, że pod nosem również mamy ciekawe trasy. Tym razem nie było już wymówek i 19-20.08.2017r. organizujemy dwudniową wyprawę rowerową dokoła Poznania. Tym razem nie jedziemy sami. Na "nasze rumaki" zakładamy większą jak na tak krótką wyprawę ilość sakw i jako "kompanierki" zabieramy w trasę Beatą i Adę. Już od wielu ale to wielu miesięcy dochodziły do mnie komentarze dlaczego nigdzie nie pojedziemy wspólnie więc to był ten moment, to był ten czas

Miło nam poinformować, że w dniach 08-10 czerwca 2018r. odbędzie się w Świebodzinie druga edycja Ultramaratonu Kolarskiego Piękny Zachód, który zakwalifikowany został do cyklu Pucharu Polski w Ultramaratonach Kolarskich. Start przewidywany jest na trzech dystansach 501 km, 1001 km oraz 1901 km. Po raz kolejny trasa przebiegać będzie przez Grodzisk Wlkp. i po raz kolejny Grodzisk Grupa Rowerowa kucharczak.com stanie się częścią tej imprezy.

Kolarze, Ultrakolarze, Przyjaciele!
Mamy nadzieję, że maratony rowerowe, które organizujemy jako Grupa Rowerowa kucharczak.com w Grodzisku Wlkp. na stałe wpisały się do waszego kalendarza. Jedak z racji dużej ilości imprez, które planowane są na rok 2018 mamy do Was zapytanie czy mielibyście ochotę wziąć udział w 3. Grodziskim Maratonie Rowerowym? Dystans: około 200 – 250 km. Kierunek: Pojezierze Poznańskie, Lubuskie, Leszczyńskie. Termin: Maj 2018 lub sierpień 2018r. (stary termin). Wpisowe około 50-60 zł. Liczba uczestników: max 25 osób. Jak zawsze w pakiecie dobra zabawa, super jedzonko, dobre punkty żywieniowe i kameralny klimat. Zastanówcie się popytajcie znajomych i dajcie po prostu znać w komentrzu lub na [email protected] . Jak zawsze chcemy to zorganizować przede wszystkim dla Was.
Myslę, że znowu zachęcimy do tego naszych przyjaciół:
„Gość w Dom” dawna Cykada (kto był to pamięta super muffinki) z Chlastawy, Pizzeria "MarJo" czyli dobre „futrowanie” na zakończenie imprezy, „Mornel” Specjaliści Internetowego Biznesu czyli nasz blog i strona oraz Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach.
Z pozdrowieniami
Beata i Maciej czyli Zespół kucharczak.com

W dniu 12 sierpnia 2017r. w Grodzisku Wielkopolskim odbędzie się organizowany przez Grodziską Grupę Rowerową kucharczak.com oraz Fundację Randonneurs Polska kolejny już brevet tym razem na dystansie 200 i 300 km. Na liście startowej zapisanych jest już 24 kolarzy a dochodzą nas słuchy, że lista startowa jeszcze się powiększy z czego ogromnie się cieszymy.