Grodziska Grupa Rowerowa / „Ultramaraton Kolarski Piękny Zachód” ponownie zawita do Grodziska Wielkopolskiego w 2018r.

Kolejna wyprawa już za:

Wyznacznikiem rozpoczęcia sezonu ultramaratonów kolarskich w Polsce jest impreza organizowana przez Fundację Randonneurs Polska , która odbyła się w Pomiechówku 14 kwietnia 2018r. na dystansie 200km. Z miesiąca na miesiąc ultramaratonów kolarskich w kalendarzach organizatorów będzie coraz więcej i mówimy tutaj o dystansach od 200 km do 1000 km przy jeździe non stop.
Miło nam poinformować, że po raz kolejny do Grodziska Wielkopolskiego zawita jedna z większych tego typu imprez. „Ultramaraton Kolarski Piękny Zachód” bo to o nim mowa odbędzie się w terminie 06-10.06.2018r. a bazą maratonu będzie Ośrodek Wypoczynkowy IRENA w Niesulicach. To już po raz drugi kiedy Grodziska Grupa Rowerowa kucharczak.com będzie organizować punkt kontrolno-żywieniowy dla kolarzy, którzy zmierzą się w tym roku z dystansem 1001 km i 1901 km przy jeździe non stop. Co więcej po raz pierwszy mieszkańcy Grodziska Wielkopolskiego w osobach Radosława Łapińskiego i Macieja Kucharczaka założyciel Grodziskiej Grupy Rowerowej kucharczak.com zmierzą się z dystansem 501 km.
Wszystkich kibiców kolarstwa zapraszamy do kibicowania a śmiałków, którzy chcieliby się zmierzyć z dystansem 501, 1001 bądź 1901 km zapraszamy na stronę organizatorów www.pieknyzachod.eu zapisy trwają do końca kwietnia.
Zespół kucharczak.com