Grodziska Grupa Rowerowa / O grupie

Kolejna wyprawa już za:

Grodziska Grupa Rowerowa kucharczak.com powstała w 2013r. w Grodzisku Wielkopolskim. Pierwotnie nazwa brzmiała Grodziska Amatorska Grupa Kolarska MKKucharczak.com, jednak wraz z powstaniem w 2014r. portalu kucharczak.com zmieniła nazwę na Grodziska Grupa Rowerowa kucharczak.com.

Celem powstania Grupy było przede wszystkim rozpowszechnienie turystyki rowerowej w Grodzisku Wielkopolskim.

Honorowymi członkami Grodziskiej Grupy Rowerowej kucharczak.com są osoby, które uczestniczyły wraz ze mną w dniach 23-25.08.2013r. w 1 Rajdzie Rowerowym Szlakiem Banków Spółdzielczych – Spółdzielczej Grupy Bankowej z Grodziska Wielkopolskiego do Ustronia Morskiego.

Należą do nich: Marcin Polaczek, Tomasz Kaczmarek i Łukasz Mueller. To dzięki Nim i dla Nich zorganizowane zostały kolejne wyjazdy zarówno jednodniowe jak i wielodniowe szerzej opisane w zakładce „Trasy rowerowe” oraz "Imprezy".

Grodziska Grupa Rowerowa kucharczak.com to moje hobby, odskocznia od codziennego życia. Powstanie Grupy związane jest z moim największym marzeniem jakim jest udział w Ultramaratonie Kolarskim Bałtyk – Bieszczady Tour 1008., który obiecałem sobie, że ukończę do 2018r.

Grodziska Grupa Rowerowa kucharczak.com nie jest organizacją zamkniętą. Osoby chcące przystąpić do grona aktywnych rowerzystów zapraszam do zakładki Dołącz do Nas, gdzie po wypełnieniu, krótkiego formularza zgłoszeniowego staniecie się pełnoprawnymi członkami Grupy.