Beata i Maciej Kucharczak / O nas

Wykształcenie

Ukończyłem studia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na Wydziale Finanse i Bankowość, studia podyplomowe na Politechnice Poznańskiej na Wydziale Informatyki, kierunek studiów – Informatyka w Zarządzaniu i Administracji oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej na dwóch kierunkach Inwestycje kapitałowe oraz Bankowość.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w Krajowej Izbie Rozliczeniowej w Warszawie S.A. – Bankowa Regionalna Izba Rozliczeniowa O/Poznaniu, PKO BP S.A., Banku Millennium, Banku Gospodarki Żywnościowej S.A. oraz w Grupie SGB. Obecnie pracuje w Poznańskim Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu gdzie pełnię funkcję Eksperta ds. kluczowych klientów.

Wartości

Prywatnie jestem mężem oraz ojcem trójki wspaniałych dzieci – Marysi, Zuzi i Kuby, co powoduje, że zarówno w życiu prywatnym jak i służbowym jestem osobą odpowiedzialną, staranną, osobą która w 100% wywiązuje się z powierzonych zadań.

Hobby

W wolnych chwilach spędzam czas z najbliższą rodziną, a także uczestniczę oraz organizuje wyprawy rowerowe co skutkowało powstaniem w 2013r. Grodziskiej Grupy Rowerowej kucharczak.com.

Maciej Kucharczak

Maciej Kucharczak

536 860 276

[email protected]


Wykształcenie

Ukończyłam studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na Wydziale Bankowość i Ubezpieczenia, studia na Politechnice Rzeszowskiej na Wydziale Zarządzanie oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Banku Handlowym S.A., Citibank S.A., GE Bank Mieszkaniowy S.A. i Fortis Bank S.A.

Hobby

W wolnych chwilach lubię czytać książki, zarówno te dobre jak i te mniej ambitne.
Moim wielkim marzeniem jest powrót do biegania, które czynnie uprawiałam w latach wcześniejszych. Wyczynowe uprawianie sportu nauczyło mnie dobrej organizacji, którą potrafię przełożyć na współpracę z moimi klientami.

Beata Kucharczak

Beata Kucharczak

784 03 03 53

[email protected]

Certyfikaty, kursy, szkolenia