Ubezpieczenia i Bankowość / O firmie

Firma powstała w 2009 roku, a głównym profilem jej działalności było oferowanie produktów ubezpieczeniowych w związku z podpisaną umową o współpracę z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń S.A.

Z uwagi na rozwój Firmy, a także możliwość zaproponowania dodatkowych produktów zarówno ubezpieczeniowych jak i bankowych w 2010r. podpisana została umowa z MultiRisk S.C., która posiada w ofercie 19 towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki którym mamy możliwość przedstawienia klientowi oferty, najbardziej dopasowanej do jego potrzeb.

Dodatkowo z racji posiadanego doświadczenia bankowego świadczymy szereg usług związanych w branżą finansową. Głównym celem prowadzonej przez Nas działalności jest przede wszystkim wspieranie klientów indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Każdemu z Naszych klientów poświęcamy tyle czasu ile jest konieczne do pozytywnego zakończenia sprawy.

Nasza Firma to nie tylko bankowość i ubezpieczenia. W siedzibie Naszej Firmy możesz porozmawiać o sporcie, dobrej książce lub towarzyszyć nam w organizowanych przez Nas wyjazdach rowerowych.