Ubezpieczenia i Bankowość / Publikacje

Przedsiębiorcy, reprezentujący różnego rodzaju branże począwszy od branż usługowo – handlowych, rolniczych, produkcyjnych czy developerskich, którzy składają wniosek kredytowy do banku zobowiązani są przedstawić szereg różnych dokumentów.

W dniach 20-22.09.2012r. w Centrum Konferencyjno – Rekreacyjnym MOLO w Smardzewicach, w malowniczej scenerii jeziora Sulejowskiego odbyło się długo oczekiwane i przygotowywane z dużym zaangażowaniem organizatorów Sympozjum Wyceny Nieruchomości i Przedsiębiorstw.

System bankowy posługując się porównaniami animistycznymi pełni równocześnie rolę układu krążenia i układu nerwowego gospodarki i życia społecznego. Spółdzielcza Grupa Bankowa odgrywa istotną rolę na rynku usług finansowych.

Można integrować się podczas koncertu i przy grillu, na wycieczce i w czasie imienin. Poznańskie oddziały projektu rozbudowy sieci uznały, że ich speciaute de la maison będzie największe w Polsce wydarzenie wnętrzarskie Budma Interior 2008 - połączone edycje targów meble targów wyposażenia i wystroju wnętrz. Home dfcor, salonu oświetlenia i techniki oświetleniowej luminexpo oraz targów wykończenia i renowacji wnętrz.